| jackj a întrebat:

am o intrebare. Mi-am cumparat jocul medieval total war II si cand sa-l instelaz nu ma lasa sa aleg partitia unde vreau sa il instalez, mil pune pe C, si acolo nu am loc.Am cautat pe net si am inteles ca este o problema generala, cum il pot instala unde vreau?

Răspuns Câştigător
| RobertBRC a răspuns:

Nu stiu sigur deoarece nu am instalat acel joc dar ar trebui sa iti apare unde il baga. Daca nu iti apare browser (asa cred deoarece ai zis ca nu poti alege partitia) cand iti apare daca iti apare ti-am spus nu am jucat jocul dar daca iti apare ceva de genu C\programs files\ medieval total war2 sau cum o fi el de obicei apare firma care a facut jocul incearca sa schimbi sa bagi D, E, F(depinde ce partiti ai)\Jocuri(sau unde vrei tu)\medieval(cum sa se numeasca folderu cu jocu. Sper ca te-am ajutat dar sincer nu prea cred deoarece nu am instalat acel joc.

1 răspuns:
| TheUltimaTeHack a răspuns:

Sincer sa fiu nu am cumparat in viata mea jocuri dar stiu ca la unele setup-uri scrie undeva browse. sau save. acoclo trebuie sa dai
Bafta!big grin