| Makovei_Iuly_1995 a întrebat:

Heyy FUNDAA! TPU vreau sa-mi instalez windows 7 x64 si am avut instalat windows 7 x32 pe partitia C:, acum vreau sa il instalez tot in C: e vreo problema daca atunci cand imi va arata pe ce partitie vreau sa pun windowsul il voi pune tot in C: se va intampla ceva, ce nu ar trebui? Pot sa selectez tot partitia C:?

Răspuns Câştigător
| Emp3roR13 a răspuns:

Inainte sa alegi partita C unde vei instala windowsul formateaz-o si astfel nu va exista nici o problema.

| Makovei_Iuly_1995 explică (pentru Emp3roR13):

OK mersii si daca vrei sa-mi spui cat va dura partajarea?

| Emp3roR13 a răspuns (pentru Makovei_Iuly_1995):

Daca te referi la formatare, va dura cateva 15 20 de secunde.