| katana1994 a întrebat:

Buna am o mica problema, acum cateva zile mia picat windosul si l-am reinstalat acum am windows xp profesion, dar problema e ca nu prea stiu de unde sa iau drivere. am reusit pentru internet si audio sa gasesc. dar pentru jocuri gen (metin2, NFS, farmerama ) ce driver as putea folosi? si unde leasi putea gasi

2 răspunsuri:
| Bratulescu_Mihai_1992 a răspuns:

Driverele trebuie sa le ai pe un cd daca nu ai trebuie sa te duci la pag producatorului si sa le descarci pentru placa video.
Nu mai folosi xp!
Uite dc:
https://www.youtube.com/watch?v=edw95a8-hOg

| pai1nu1stiu a răspuns:

Pluginuri gen Adobe Reader.