| anonim_4396 a întrebat:

De 7 ani folosesc aceleasi drivere (de pe cd-ul PC-ului). A venit de curand un...$#!%@^&* si mi-a reinstalat windows-ul (XP sp2), insa nu asa cum trebuie! Si acum sistemul nu-mi permite sa instalez driver-ul audio SigmaTel. (videoclipurile de pe Youtube nu merg nici ele pe Internet Explorer, ci doar pe Chrome, si multe ale probleme) Ce pot face ca sistemul sa accepte instalarea SigmaTel Audio? Asta ca sa ma pot folosi de PC, pana cand voi instala din nou Windows-ul asa cum trebuie. Sau ajutati-ma sa instalez driver-ul potrivit pe care sa-l accepte sistemul pe care il am. Funda celui care ma ajuta sa rezolv problema.

Răspuns Câştigător
| Steve98 a răspuns:

Scoate-ti 3dp Chip si vezi ce drivere ai nevoie, si le poti downloada si instala... Iar daca nu ai driverele de la net, scoateti 3dp Net