| 4Tuning a întrebat:

Buna am o problema am vrut sa imi fac un forum uCoz am încercat sa mă înregistreze nu a mers (eu uitasem ca mă inregistrasem) am dat la reamintire parola mi-a venit un mail cu parola am văzut parola care o am la mai multe conturi si apoi am dat creează un forum nou nu a mers am vrut sa mă conectez cu uID nu a mers pot cumva sa imi sterg contul? P.S:Scuzati categoria

Răspuns Câştigător
| Brotacelul a răspuns:

Incearca sa te loghezi direct in webtop (www.uid.me). acolo mergi la site-urile mele, creaza site nou si din panoul de control iti alegi modulele dorite. ar trebui sa mearga fara probleme.

1 răspuns:
| Crizty a răspuns:

Sal,uite aicea un video tutorial pentru cum sa faci un sait ucoz:http://www.tutorialevideo.info/......-ucoz.html
Ok,bafta.