| AnneMari1 a întrebat:

am o problema...
Cand deschid Google Chrome arare "Această pagină web nu este găsită
Nu a fost găsită nicio pagină web pentru adresa: chrome-extension://cneaffddofjkkffpmhkegeginciocinf/newt ab/newtab.html
Eroare 6 (net::ERR_FILE_NOT_FOUND): Fișierul sau directorul nu a putut fi găsit. "... dar si cand deschid o fila noua... cum pot sa fac sa imi para dand dau fila noua acea pagina cu apilcatii. su pagini salvate de mine in casute mici? Dau FUNDA. va rog vreau raspunsuri urgente

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multi se plang de chrome, e o panarama nesecurizata. In cazul tau si al multora, s-a infiltrat un virus si va distruge sustemul, eu folosesc doar mozzila firefox si e ok.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ai antivirus scaneaza tot si apoi incearca iar, daca il mai lasi asa iti da eroare imjpig, nu mai poti descarca nimic si chiar daca reinstalezi windowsul tot ramane virusul. parerea mea.

1 răspuns: