| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am descarcat si eu o arhiva de pe facebook(imi arata mesajele,pozele, etc) insa cand dau click pe "index.html" imi apare pagina de net dar cu acest mesaj:
"Această pagină web nu este găsită
Nu a fost găsită nicio pagină web pentru adresa: file:///C:/DOCUME~1/ADMINI~1/LOCALS~1/Temp/Temporary%20D irectory%209%20for%20facebook-.zip/ionescu.ioana/html/pr ofile.html
Eroare 6 (net::ERR_FILE_NOT_FOUND): Fișierul sau directorul nu a putut fi găsit."
Ce pot face ca sa pot vedea pagina?

1 răspuns:
| flyer90 a răspuns:

Nu iti apare din cauza ca ce ai salvat tu este o singura pagina de pe internet, iar cand dai click vrea sa te duca pe o alta pagina, dar tu nu o ai salvata si pe aceasta si drept urmare nu o gaseste