| DanteDMC a întrebat:

Salutare tuturor! Am probleme cu Goolge Chrome, cand vreau sa deschid o fila noua imi zice "Această pagină web nu este găsită" si "Eroare 6 (net::ERR_FILE_NOT_FOUND): Fișierul sau directorul nu a putut fi găsit." ce inseamna, trebuie sa il mai instalez odata sau ce? Dau FUNTA!

Răspuns Câştigător
| MCG a răspuns:

Nu, doar ca pentru fila aia noua tu ai setat o anumita adresa sau anumit folder care nu mai exista si de aia.Schimba adresa de "homepage" si totul o sa revina la normal!

1 răspuns:
| Ea12345 a răspuns:

Verifica conexiunea la internet.
reinstaleaza Chrome'ul.