| OanaTeodora03 a întrebat:

Am o problema cu castile mele.Mufa care trebuia sa intre in unitate s-a rupt, si a ramas acolo.Nu stiu cum sa o scot, si as vrea sa stiu cum as putea scoate acel segment de acolo cu usurinta.Multumesc

Răspuns Câştigător
| Spanzurel a răspuns:

Salut incearca sa iei ceva subtire sa intre acolo si da jos carcasa de la unitate si baga acel lucru subtire in mufa dar trebuie dinauntru acel lucru trebuie sa ieasa eu sper ca te-am ajutat

| OanaTeodora03 explică (pentru Spanzurel):

Multumesc mult.

| Spanzurel a răspuns (pentru OanaTeodora03):

A mers?

3 răspunsuri:
| Bartbart a răspuns:

Scoate tabla aia care este acolo că să poți să vezi ce este în unitate și te duci la in spatele unității prin alea(daca poți) și împingi mufa afară