| Roam a întrebat:

Am o problema foarte mare! Am avut niste casti la care s-a rupt o parte din mufa aceea iar eu am bagat-o la loc cu gandu ca poate mai merge. ( am pus o poza ca sa va arat de unde s-a rupt). Bun, dupa am bagat castile in tableta iar partea rupta a ramas acolo si nu o mai pot scoate straight face Ce imi sugerati sa fac ca sa o scot? Dau funda. Uniti linkul.

imagizer.imageshack.us/a/img540/8697/TiTRCq.png

1 răspuns:
| PkMc a răspuns:

Nu cred ca ai cum sa o mai scoti din acel suport in care intra daca este un suport inchis. Daca avea la capat o gaura puteai sa desfaci tableta si sa il impingi. Cel mai bine este sa mergi cu tableta la un centru specializat.