| Ionutz132456 a întrebat:

Va rog sa ma ajute cineva la urmatoarea problema:Mi-am rupt mufa de la casti i timp ce stateam pe laptop si mufa a ramas in laptop,si nu o mai pot scoate,si intrebarea e:Cum as putea scoate mufa de acolo sau unde as putea repara? Si castile cum le-as putea repara sau unde?
Plzz raspunde-ti,

5 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=hX99doKvR4s
Te sfatuiesc sa il duci la reparatii electronice.

| KanezuY a răspuns:

Du-te la un service!

| Ionutz132456 explică (pentru KanezuY):

Am unu sigur la mine in zona, si nenea de acolo zice ca nu poate sa il repare, dar oricum, mersi de raspuns

| Borhifr a răspuns:

Daca desfaci tot leptopul ai putea sa o scoti.

| Ionutz132456 explică:

Sau macar sa imi zica careva cum as putea dezactiva castile, ca sa mai imi mearga macar sonoru