| ady91 a întrebat:

Cine stie cum sa rezolv problema cu plugin-ul Shock Wave de la Google Chrome?
Imi tot apare "pluginul nu s-a putut incarca" sau "plugin Shock Wave crashed" si mi se blocheaza.
Am reinstalat Chrome si tot degeaba. Ma scoate din minti, nu stiu ce sa ii mai fac :@ Si m-am gandit ca poate stie careva din voi cum sa rezolv problema.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Lulusa_Aurelia_Sicoie_1950 a răspuns:

Pluginul nu se poate incarca.De ce? Eu sunt incepatoare si 64 de ani

| Lulusa_Aurelia_Sicoie_1950 a răspuns:

De ce nu se poate incarca pluginul? Nu stiu ce sa fac.Sunt incepatoare si nu stiu ce sa fac.

| Carciumaru_Ioan_1949 a răspuns:

Nu s-a putut incarca plugin-ul