| CaDet10000 a întrebat:

Salut, am nevoie de ajutor..ma uitam pe net la stiri si cand deschid o fereastra noua la google chrome imi apare ceva aplicatie b1 ce e si cum scap de ea?
Dau FUNDA

3 răspunsuri:
| Geoツ a răspuns:

Probabil e o extensie. Da sus in coltul din dreapta paginii browser-ului. Alege Setari unde in partea stanga gasesti 4 optiuni : ``Istoric`` ``Extensii`` ``Setari`` si ``Ajutor``. Dai la Extensii si apoi debifezi pe oricare e activa. Asta ar trebui sa rezolve problema.

| CaDet10000 explică (pentru Geoツ):

Nu,nu e asta am incercat dar nu e o extensie...

| Geoツ a răspuns (pentru CaDet10000):

Cauta in control panel la programe atunci, poate o gasesti si o dezinstalezi. thinking