| Claude1090 a întrebat:

Salut!
Am un laptop MSI după care lucrez (cel putin lucram), deoarece de vreo 2 zile când il pornesc se deschide cu logo-ul windows 7 și după se stinge ecranul dar el rămâne deschis, inclusiv se aude acel sunet de deschidere al windows-ului.
Am încercat majoritatea metodelor cu Bios-ul cu combinații de taste cu Repair your computer ....deci toate!
Plus că se dechide normal doar in safe mode de unde am șters majoritatea chestiilor și fișierelor(personale nu de sistem), faza nașpa este că nu am nici o copie a unei zile in care laptopu-l mergea normal să intru pe System restore...
Am curățat si memoriile ram...deci și cu încărcătorul scos si bateria și puse la loc..tot..la fel se dechide iar după ce logo-ul de la WS 7 apare se stinge ecranul.
dar rămâne deschis ++Sunetul de start-up.
Ceva ajutor pe aici dau fundă!

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Cu reinstalare de windows ai incercat?