| monyk94 a întrebat:

Am o problemă cu laptopul şi sper să mă ajutaţi cumva. Aseară am avut o petrecere şi am conectat un sistem la laptop. A mers câteva ore aşa, dar la un moment dat a început să ţiuie foarte tare. Iniţial credeam că e de la sistem, dar nu era. Azi dimineaţă când am deschis laptopul a început să ţiuie foarte tare. Nu ştiu ce are, vă rog ajutaţi-mă sad

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vezi daca microfonul e dat la maxim. Daca nu s-a dus placa de sunet.

| 8imal a răspuns:

Se intampla cand microfonul este activat si dat la maxim, verifica!

| monyk94 explică (pentru 8imal):

Nu e la maxim microfonul, am încercat. Nu e de la asta.