| bby a întrebat:

Sper să mă puteți ajuta! Dau Fundă!
Folosesc Internet de la Romtelecom pe calculator și wieless pe laptop. De vineri laptopul nu mi se mai conectează la Wi-Fi. Nu știu din ce cauză. Problema a apărut din senin. La început credeam că de vină este Internetul, dar cu alt laptop și pe telefon Wi-fi merge. Am încercat tot felul de soluții ca să îl fac să meargă dar degeaba. Azi mi-am instalat laptopul chiar lângă modem și am constatat că timp de 1/2 minute mă lasă să intru pe internet. Apoi îmi apare un semnul exclamării la semnal. Dar îmi scie "conectat".
Oare să fie din cauza celor de la Romtelecom sau de la laptop? Țtin să mai menționez că la alte laptopuri merge și pe telefon.

Vă rog să mă ajutați. Dau Fundă! crying

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Suna-ti provider-ul (Romtelecom-ul/TELEKOM) si te rezolva ei prin telefon! crede-ma!
http://hdsatelit.blogspot.ro/......lecom.html