| Rob3rto1997 a întrebat:

Buna,am o problema cu Messenger-ul,dupa ce scriu ID si parola imi dispare messengerul si de pe desktop cat si din bara de jos si face la fel si cu alte id-uri, l-am instalat de cateva ori si nu merge si nici dupa restart nu am reusit sa il fac sa mearga.....va ro ajutati-ma...dau funda celui care ma ajuta sa rezolv

4 răspunsuri:
| FrancezuTau a răspuns:

Ce versiune ai? instaleaza alta versiune.

| Rob3rto1997 explică (pentru FrancezuTau):

11.5

| FrancezuTau a răspuns (pentru Rob3rto1997):

Descarca 11.0 daca asta nu merge.

| Alinn20001 a răspuns:

Salut e asa ca folosesti altceva in afara de google chrome,? downloadeaza google chrome si downloadeaza messul dupa yahoo.ro bafta big grin