| SoulReaver a întrebat:

Buna am o intrebare. De ieri seara cand dau sa intru pe mess toate bune si frumoasa, dupa ce imi bag id-ul si parola dau click pe sign in dispare messengerul si cand pun mousul pe smiley-ul din bara dispare si el...
Am sters messengerul de tot si din program files am sters cookie-uri am instalat messenger 10 si 9 si tot acelasi comportament. Va rog sa ma lamuriti.

Răspuns Câştigător
| Xname a răspuns:

Incearca sa reinstalezi messenger, scoti de pe pagina oficiala yahoo si daca nici asa nu merge, nu stiu. Incearca sa reinstalezi windowsul. Poate ai virusi thinking Succes!

2 răspunsuri:
| Xname a răspuns:

Ai reusit pana la urma? big grin

| Butterfly13 a răspuns:

Get your own Poll!