| r0b3rt97 a întrebat:

Am o problema cu o tableta Vision Serioux SM09SG! S-a jucat verisoara mea cu ea, si acum imi apare un chenar galben pe ecran, cand vreau sa intru undeva trebuie sa dau " dublu-click " adica sa apas de doua ori pentru a intra, nu pot derula in jos, am intrat in setari, dar nu imi dau seama ce pot face! I-am dat si reset de la buton si tot nimic! Am nevoie mare de ajutor, nu am garantie la ea! DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Un hard reset ar trebui sa te rezolve:
http://www.youtube.com/watch?v=PT2CwF_GW0A

| GojneaVlad a răspuns:

Ti'a cam bulit'o.
Daca mai ai chitanta de la tableta du-te de unde ai cumparat'o si spune-le ce are, ei te vor ajuta si o vor trimite la service fara a mai plati vreun cost suplimentar.
Daca nu mai ai chitanta va trebui sa suporti tu cheltuielile.