| DoodyAlexx a întrebat:

Am un Samsung wave y gt-s5830 si in ultimul timp imi da o eroare, mi se blocheaza tot si apar in coltul din stanga sus intr-un chenar pe fundal albastru niste coduri si imi spune sa tin apasat 2 secunde pe un buton, tin apasat, ecranul se face negru si apare cu scris galben "wait to connect usb" conectez usb-ul pe urma scrie "starting main upload process" ..intrebarea mea e, de la ce sa trage eroare, de la software? Multumesc anticipat.
PS. Eroarea aparea in urma cu cateva saptamani dupa ce ieseam din niste aplicatii, mai noi dupa ce intru in >Setari-Locatie si apas sa ies apare eroarea.

3 răspunsuri:
| Paulification a răspuns:

Buna!
Incerc sa te ajut...
Sa inteleg ca telefonul se deschide si ruleaza bine atata timp cat nu intri in Setari-Locatie?

| DoodyAlexx explică (pentru Paulification):

Corect. Daca intru acolo si ies imi apare eroarea si trebuie sa-l restartez, respectiv scot bateria pe viu.

| DoodyAlexx explică (pentru Paulification):

Corect, si trebuie sa-i scot bateria pe viu.