| xFreshKidAdi a întrebat:

Am o problema cu PC-ul.Deci! Kateodata cand vreau sa ma uit la un videoclip mie imi merge tot intrerupt.adica o data la cateva secunde se blocheaza dar numai pentru 1 secunda si tot asea... Dar cateodata merge normal adica bine! Nush ce sa fac.Eu as zice sa imi reinstall windows-ul.Deci help ce sa fac?crying

Răspuns Câştigător
| stefan100 a răspuns:

Reinstaleaza windowsul instaleaza un antivirus bun daca se poate cu licenta internetul sa fie bun nu internet de gen Clicknet, upc si sa ai un pc cat de cat bun. Sper sa te ajute sfaturile mele.Ciaowave

2 răspunsuri:
| xFreshKidAdi explică:

Ms frate^^...Am avut o gramada de virusi in pc^^ mersi mult^^

| Ucynel a răspuns:

Buna,da am intalnit si eu niste probleme de genul.Depinde de ce player video folosesti,daca merge sacadat, poate fi o problema de la player, sau de la driverul instalat.Incearca sa dezinstalezi player-ul si sa-l reinstalezi din nou, sau sa folosesti un player cu o varianta mai noua, incearca si asa pana sa ajungi la reinstall windows