| AnnaCookie a întrebat:

Am o problema la telefon. De fiecare data cand intru pe mess de pe el, mi se salveaza toate contactele in agenda telefonica. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| DraudeS a răspuns:

Ai setat din telefon sa se sincronizeze contactele din Messenger cu cele din telefon. Cauta pe la setari, la sincronizare. Nu stiu detalii precise ca nu stiu ce telefon folosesti.

| AnnaCookie explică (pentru DraudeS):

Samsung Galaxy i5500

| DraudeS a răspuns (pentru AnnaCookie):

Contacte > Setari (Sau butonul din stanga jos) > Conturi > Si acolo debifezi sa se sincronizeze automat.

| AnnaCookie explică (pentru DraudeS):

Mersi frumos!

| DraudeS a răspuns (pentru AnnaCookie):

N-ai pentru ce! happy
Spor!