| floaredecolt03 a întrebat:

am o problema maaaarreee ...eu joc Candy Crush pe facebook si am mai multi prieteni care joaca de asemenea dar in schimb m-am certat cu un prieten si l-am sters din lista de prieteni de pe facebook si chiar l-am blocat, dar in joc Candy Crush imi apare si este activ cum pot sa il sterg si de acolo?
Va rog sa ma ajutati daca aveti idee. Funda pentru raspunsul cel mai bun

2 răspunsuri:
| Kalla a răspuns:

Poti sa-l stergi de la toate porcariile de jocuri (Candy Crush este cea mai mare porcarie plictisitoare rau) dar nu o sa-l stergi de pe pamant sau din mintea ta.Nu rezolvi nimic daca il stergi.In loc sa il alugi din viata ta virtuala de ce nu incerci sa te impaci cu el in viata reala?

| elenyss a răspuns:

Nu poti sa-l stergi din aplicatie.