| Cristina788 a întrebat:

M- am certat cu un prieten iar el m-a sters de pe Facebook.

Acum sunt langa o colega iar la ea pe Facebook messenger el apare online... l-a șters din lista de prieteni și tot ii apare online cand e activ.
De ce la ea apare adesea online?
și la mine nu?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cristina esti obsedata de el, eu te stiu de mai mult timp

| LPCTSTR a răspuns:

O cauză pierdută, nu te complica cu mecanicile Facebook, sunt oribile.

| Lioana a răspuns:

N-am inteles niciodata criteriile dupa care Facebook iti arata prietenii in lista. E aleatoriu cred.
Era mult mai bine la Yahoo Messenger pentru ca iti arata prietenii in ordine alfabetica si ii arata pe toti, nu doar o parte din ei. In plus le puteai edita numele cum voiai, nu aparea numele pe care si-l trec ei.

| gheorghe699 a răspuns:

Daca intr-adevar l-ai sters, incearca sa inchizi Facebook si apoi cand il repornesti, nu iti apare.

Răspuns utilizator avertizat
| alyyyyy2018 a răspuns:

Daca vrea sa nu ii mai apara cand e conectat... trebuie sa fie sters de pe Facebook, apoi sa intre in aplicatia messenger sa scrie la search numele lui dar sa nu dea click pe el. Acolo unde apare numele lui, mai in dreapta sunt 3 puncte. Sa dea click acolo, apoi contact info, delete contact. Si nu o sa mai apara.

| contulmeuanonim a răspuns:

Agreed