| didi9596 a întrebat:

Am o problema la Facebook. Adica, am avut un prieten pe fb si dupa ne-am certat si m-a sters de la prieteni. Ok, si acum nici la acea persoana, nici la mine nu mai apare butonul de "add" si, prin urmare, nu ne putem trimite cereri de prietenie reciproc. Problema e ca avem prieteni comuni si nici nu ne-am blocat, insa tot nu merge! De ce? Care ar putea fi problema?

Dau funda! big grin

1 răspuns:
| Eastwood a răspuns:

Dati log out si el, si tu, si intrati iar si incercati.
Daca nici asa nu merge incearca de pe Pc sau telefon.
In caz ca nici asa nu merge, da-i block si scoate-l de la block, ar trebui sa mearga!