| Canye a întrebat:

Buna, am o problema si am chiar mare nevoie de ajutor.
Google Chrome nu vrea sa mi se deschida absolut deloc si cand apas de mai multe ori pe el imi arata eroare, apoi am vazut intr-un tutorial sa incerc sa sterg google chrome pe care il am acum si incerc sa il reinstalez, dar nu am functionat, mi-a aratat "descarca chrome" apoi am apasat "run" si mai departe nimic, acum sunt pe explorer, deci orice incerc nu functioneaza si nu stiu ce sa mai fac, mi-am facut loc si in memoria laptopului si tot nimic, chiar nu stiu ce sa fac. Ma poate ajuta cineva?

Si inca o problema mai am, deci acum sunt pe explorer, dar cand incerc sa dau log in pe site-urile mele de socializare, doar numele de utilizator il recunoaste dar parola nu si nu stiu de ce fiindca parola tocmai ce am schimbat-o la fiecare si este aceeasi [si acelasi numele de utilizator] si spune ca este incorecta, dar de fapt este corecta. Va rog mult sa ma ajutati.

P.S.-Va rog sa imi scuzati greselile gramaticale si de punctuatie dar sunt putin panicata...va rog mult sa ma ajutati. Va multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Staif a răspuns:

Sfat, nu sunt specialist.
Dezinstaleaza Chrome. Foloseste Ccleaner pentru indepartarea fisierelor reziduale si a registrilor. Fa tot ce mai stii pentru curatarea PCului. Apoi descarca Chrome de pe siteul oficial. Poate instalarea dureaza mai mult, ai putina rabdare.

| Canye explică (pentru Staif):

Multumesc