| anonim_4396 a întrebat:

Va rog foarte mult sa ma ajutati...nu stiu ce am apasat din greseala ca am pus sa se deschida toate programele din laptop in yahoo.messeger deci aproape toate, chiar si antivirusul. adica daca apas pe google se deschide yahoo si toate programele au acelasi icoana. nu stiu ce sa fac, cred ca am dat pe,, open with" va rog sa imi trimiteti mesaje care ati patit ca m-am chinuit o zi intreaga si nu stiu sa-l fac. ast cat mai multe raspunsuri dau funda la cine ma ajuta sa rezolv problema.

2 răspunsuri:
| 1Many a răspuns:

Nu ai apast pe nimic, cred ca este un virus, iti recomand reinstalarea windows-ului.

| lionut a răspuns:

Exact, ai dat "open with..." la un shortcut. Dowloadeaza asta: http://www.winhelponline.com/fileasso/lnkfix_vista.zip
si da dubluclick pe fisierul dinauntru; o sa te intrebe daca esti sigur, spui Da, apoi dai restart.