| Adry05 a întrebat:

Buna!
Am punctul (.) la tastatura laptopului in 2 parti, odata in pozitia lui normala, in stanga, langa shift si odata in dreapta unde am tastatura numerica. Uneori cel din partea stanga merge, alte ori nu. Pur si simplu apas pe el si nu scrie. Stie cineva de ce?

Răspuns Câştigător
| Lucian4 a răspuns:

Nu se dezactiveaza butonul cu punct langa shift, ceva din laptop nu face contact sau poate ai varsat ceva pe langa buton. asa am si eu butonul cu cifra 0 (langa 9) trebuie sa apas mai tare. *** button...

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te referi la cel de langa shift poate e stricat, daca te referi la cel de la tastatura numerica ala nu merge decat daca ai numlock activat

| Adry05 explică (pentru anonim_4396):

Nu e stricat ca uneori merge, uneori nu, predominant merge. Ma gandesc ca il poate dezactivez eu din greseala de pe un alt buton dar nu-mi pot da seama care ar fi ala. laughing

| Adry05 explică (pentru Lucian4):

Nu are treaba. Oricat de tare as apasa, cand nu vrea, nu vrea. Uite acum de exemplu merge dar cand am scris intrebarea nu a mers vreo 10 minute dupa iar a mers. laughing)) E dubios rau.

| Lucian4 a răspuns (pentru Adry05):

Da. crazy laptop laughing)

| Lucian4 a răspuns (pentru Adry05):

Nu se dezactiveaza butonul cu punct langa shift, ceva din laptop nu face contact sau poate ai varsat ceva pe langa buton. asa am si eu butonul cu cifra 0 (langa 9) trebuie sa apas mai tare. *** button...