| GEORGE a întrebat:

am reinstalat windowsul acum 4 zile si nu am instalat toate driverele si si nu mai ac cd-ul cu drivere la mine ca nu sunt acasa, iar azi am instalat mai mule jocuri si nici unul nu porneste. se face ecranul negru si ramane asa sau iese din joc. care sa fie problema sau ce driver imi trebuie? mentionez ca laptopul este acer aspire 5742g.va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| MKV a răspuns:

Nu ai placa video instalata!
Uita-te in laptop ce tip de placa este si descarca driverul de pe net.

1 răspuns: