| Angel_2924 a întrebat:

am si eu o intrebare : cum pot sa trimit un cadou pe care eu deja l-am cumparat, asa cum stiti in IMVU nu prea se fac bani si eu mi-am facut 4 conturi ...am zis poate o sa mearga sa trimit lucruri la un singur cont, dar cant dau "send gift" imi apare sa cumpar si nu vad cum pot sa trimit ceea ce deja am cumparat... sper sa gasesc un raspuns, multumesc happy

2 răspunsuri:
| Victor a răspuns:

NU poti "trimite" un obiect ce l-ai cumparat pentru tine. Si in nici un caz sa transferi de la un cont la altu obiecte. Credite DA! atentie: >.Mai multe despre IMVU, aici:http://cablan3d.blogspot.com/ Bafta.

| Bluegrayy a răspuns:

Iti trebuei bnai reali, sa cumperi credits cu bani reali si nu treuei sal cumperi pentru tine si nu merge sa transferi lucruri