| kiduka a întrebat:

Hey! am o intrebare despre imvu...
Daca mi-am facut un cont de credit si mi`o dat credit apoi dupa ce no mai fost bun contul de credit am cumparat ceva o sa mai imi mearga creditele? Dau funda :X
datymi rasp repede

5 răspunsuri:
| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

Nu,am facut si eu asa si nu merge

| AndddRu a răspuns:

O sa-ti mai mearga doar daca faci altu'. Daca nu.nu.happy

| kiduka explică:

TragicantaDeSemintzeRoz acum am cont nou la imvu si alea de credit nu mai am ce face cu ele daca as face roomuri si m`as face moderator pe contul asta nou ...imi vor mai merge creditele? sau nu are nici o legatura cu ele pentru ca ii cont nou?

| kiduka explică:

TragicantaDeSemintzeRoz daca imi rasp si la intrebarea de mai jos iti dau funda si votbatting eyelashes

| oDizzu a răspuns:

Trebuie sa faci altul happy la fiecare cont facut primesti 1, 500 credite dar merge doar de 20 de ori apoi nu mai poti face happy
Fundita? :3