| Shadowboy a întrebat:

am si eu o intrebare big grin de ce cand pornesc jocul "HUMMER 4X4" imi apare ecranu negru? am windows 7: 64 bit. 5 gb RAM placa video AMD radeon HD 6450 1 gb. Va rog frumos ajutati-ma. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| EdiT a răspuns:

Iti da vreo eroare? Trimite-mi un PM sau da reply cu specificatiile PC-ului tau (in intregime). Incearca sa il reinstalezi sau descarca-l din alta parte.

| Shadowboy explică (pentru EdiT):

Pai deci. Am 5 gb RAM placa video AMD Radeon HD 6450 Intel(R) Core(TM) i3-2100 CPU @ 3. 10 Ghz e pe 64 bit. Asta e tot ce am big grin

| EdiT a răspuns (pentru Shadowboy):

Incearca sa-l descarci din alta parte.Eu l-am testat si merge foarte bine (L-am luat de pe FL). Configuratia PC-ului e chiar buna, nu ar trebui sa-ti faca vreo problema

5 răspunsuri:
| EdiT a răspuns:

Am gasit: "In legatura cu black screen-ul si la UAZ imi face la fel, dar daca astepti un minut-doua, intra in joc."

| Shadowboy explică (pentru EdiT):

Am asteptat si 2 ore si nimic.