| DarkKing67 a întrebat:

Am o problema cu placa video...(AMD Radeon HD 6370m 1gb),(Windows7)
>O instalez.
>Laptopu-ul se restarteaza.
>Dupa ce apare aia cu "Starting Windows", ecranu mi se face negru.
Dau funda + vot!
(PS:Vreau explicatii mai detaliate)

Răspuns Câştigător
| MBeni a răspuns:

1 la mana nu a fost driverul bun si ca sa reusesti sa pornesti wind. trebuie sa intri in safe mod pe wind., 2 trebuie sa dezinstalezi driverul de la placa video cand ai intrat in safe mod si dupa poti intra normal si ca sa iei driverul intra pe http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Pages/auto_detect.aspx descarca programul si instaleaza-l o sa iti gaseasca singur placa video si o sa o instaleze, sper ca te poti descurca, daca nevoie de mai multe explicatii cautama pe fb(Pena Beniamin)

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai descaraca driverul la placa video : http://www.amd.com/......6300m.aspx

| ady1228 a răspuns (pentru anonim_4396):

Salut cosmin ...aceeasi problema o am si eu cu placa video, am descarcat si imi zice ca este incompatibil.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ady1228):

Pai ce placa video ai?

| ady1228 a răspuns (pentru anonim_4396):

Radeon hd6370 m

| anonim_4396 a răspuns (pentru ady1228):

Pai dezinstaleaza driverul de la placa video si ia-l de pe linkul meu

| ady1228 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema