| Gabriel_Bujenita_1997 a întrebat:

Am si eu o intrebare big grin
Serverele multiplyer de minecraft se downloadeaza de pe net sau ce?

1 răspuns:
| Luigi28 a răspuns:

Dai la adauga servare si scrii unul dintre ip-urile de servare de aici http://www.gametracker.com/search/minecraft/RO/ sper ca te-am ajutat! multa bafta la minecraft>> si vezi ca servarul sa fie de versiunea de minecraft pe care o ai...

ps:versiunea se poate schimba de la launcher din edit profile numai daca ai launcer original de la team extreme! :0
ceau les si o zi buna!