| En3Rg1Z3r a întrebat:

am si eu o intrebare despre cs 1.6. Cand apas pe sigleplayer aleg mapa fac ce trebuie si intru in joc adica apas start. Eu intru in joc si apas H si add bot 6 CT dar nu-mi merge va rog ajutati-ma. funda la cel care explica cel mai bine. happy

Răspuns Câştigător
| Ionut7743 a răspuns:

Deci alegi harta si sus iti apare seting dai acolo si alegi ca boti sa fie incorporati in joc automat. daca nu iti merge nu ai cs bun. descarca-l de aici
http://resursecs.com/download-cs-16.html dai mai in jos si dai unde scrie descarca setup! funda?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu mai juca in singleplayer.

| En3Rg1Z3r explică (pentru OnuOnulică):

Am 3 hackuri si pe sv ma prinde

| AlexAlex23 a răspuns:

Ai un cs mai prost cred.