| DeeDee98765 a întrebat:

Buna!. Am si eu o problema cu PC, mi-se restarteaza cand incerc sa instalez placa video deoarece cea veche nu mai functioneaza vreau sa o dezinstalez. Am inteles ca e de la placa video dar cum as putea face sa nu mi-se mai restarteze? Trebuie neasparat sa imi repun windosu? Cand se restarteaza zice ceva gen "DLL error..." Ce pot face?!

1 răspuns:
| milinalexandru a răspuns:

Trebuie reinsatalat windosul si apoi driveru de la placa video.Cand spun driver ma refer la CD care l-ai primit inauntru cu placa video.