| stefanhaiosu a întrebat:

cand instalez o placa video noua o dezinstalez pe cea veche apoi o scot din unitate apoi o pun in unitate pe cealalta si o instalez cu Cd asa e bine?
DAU FUNDITYA

Răspuns Câştigător
| mostvaluable a răspuns:

Salut stefan, in primul rand trebuie sa dezinstalezi driverul placii video vechi din Control Panel / Add or Remove Programs (Win XP) sau Uninstall a Program (Win 7). Dupa ce ai dezinstalat driverul, scoti placa video din unitate, dupa aceea pui noua placa video, pornesti calculatorul si instalezi ultimul driver.