| CristiB93 a întrebat:

Salut
Imi merge incredibil de greu Laptopul, mai ales dupa ce il deschid dimineata, trebuie sa treaca vreo 20 de minute pana isi revine putin. Toate paginile mi se blocheaza si trebuie sa astept 5 min pana sa isi revina. Ce ar trebui sa fac cu el?

3 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Reinstalează windows-ul, o să îşi revină. Antivirusul nu o să îi mărească viteza de procesare cum era la început. Windows-ul trebuie reinstalat după o perioadă de timp deoarece îşi pierde din viteză.

| ivanhoe a răspuns:

Incearca cu Malwarebytes' Anti-malware. Daca nu mere, incearca si cu TuneUp Utilities. Mai incearca si cu start>executare>msconfig>ok>Startup>aici debifezi tot si lasi doar antivirusul.

| CristiB93 explică (pentru ivanhoe):

Dar daca reinstalez windowsul se rezolva?