| AdelinaEDA16 a întrebat:

Buna. Am un iPad 3 de 64gb si am nevoie de un cond iCloud ca sa pot descarca aplicati. Am nevoie de un cont iCloud folosit deja pentru a punea descarca ca, cu cont nou am incercat dar nu mege intra ca, trepe ios mai nou de cat cel pe care il am si de aceea am nevoie de cont mai vechi. Ma poate ajuta cineva cu un cont? Dau funda la toti. Multumesc ????❤

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Nu asa merge. ipad-ul e prea vechi si versiunile noi ale aplicatiilor nu sunt compatibile cu ios 9.3, sau. Ce ai tu pe el.

| AdelinaEDA16 explică (pentru Wr3nch):

Da stiu, dar ca sa pot descarca ceva pe el imi trebuie un cont. Pentru ca, ios ma nou cu am cum sa pun pe el.

1 răspuns: