| Hype a întrebat:

happy
Am un joc, pe care l-am descarcta si nu merge sa il instalez. Este format NERO Burn ROM. vrea sa il instalez si nu merge, am mai incercat cu cateva programe, dar nu merge, daca poate sa ma ajute cineva cat mai rapid, mersi mult big grin
La joc scrie SKIDROW! si am inteles ca este un mod de instalare. Eu nu prea stiu straight face
Plss help me. Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| ExpertGames a răspuns:

Salut! Descarca Deamon Tools! happy

| Hype explică (pentru ExpertGames):

Am Deamon Tools da nu prea stiu sa il folosesc laughing si mi se pare ca am incercat sa desvhid joku si cu acest program dar...nu merge

| ExpertGames a răspuns (pentru Hype):

In seamna ca nu e bun Jocul..clar.
Sa nu ma grabesc ..este in format.iso?

| Hype explică (pentru ExpertGames):

Nu nu este format.iso, este format.bin

| ExpertGames a răspuns (pentru Hype):

Descarca WinRaR

| Hype explică (pentru ExpertGames):

Am si Winrar si cu ala nici atat nu merge straight face
cred ca e stricat crying

| ExpertGames a răspuns (pentru Hype):

Nu este bun Skidrow-ul.Descarca altul!