| razvanrzv123456 a întrebat:

am un laptop de prin 2009 si are urmatoarele componente:
Processortongueentium(R) Dual-Core CPU T4300 @2.10 GHz 2.10 GHz
Installed memory: 4.00 GB
System type :64-bit Operating System
Este bun de gaming cat de cat? Ce ar trebui sa imbunatatesc? As fi recunoscator celor ce imi dau mai multe detalii happy

5 răspunsuri:
| AnimatedSignature a răspuns:

Sa zicem ca ar fi bunicel, ai multa memorie.
Ar fi bun un procesor nou si daca am stii si ce placa video ai...

| razvanrzv123456 explică (pentru AnimatedSignature):

Pai am ATI Mobility Radeon HD 4570 Up to 2304 MB HyperMemory

| razvanrzv123456 explică (pentru AnimatedSignature):

ATI Mobility Radeon HD 4570 UP to 2304 MB HyperMemory

| heldeN a răspuns:

Nu prea poti imbunatatii nimic, e laptop ..placa video dedicata nu poti monta, iar procesor de schimb nu cred ca gasesti
Gaming, din 2007 in jos, da, e bun

| razvanrzv123456 explică:

ATI Mobility Radeon HD 4570 Up to 2304 HyperMemory e placa video