| Angel977 a întrebat:

Am un pc de 2gb ram, placa video 512 mb si procesor Intel pentium.Vreau sa fac un upgrade. Bugetul e maxim 950 lei.Am de ales trei variante:1.Fac upgrade pc-ului pe care il am deja.(adica placa de baza+placa video+procesor+ram)2.Cumar un pc sh.3.Cumpar un xbox 360 + un tv.As prefera ultima variata pentru ca mi se pare prea complicat sa fac upgradela pc ul pe care il am deja si nu am pretentii la grafica si la fps.Ce parere aveti? Care varianta e mai ok?

Răspuns Câştigător
| Sagemi67 a răspuns:

Ultima varianta e cea mai ok. poti folosi acel pc pentru internet iar xbox-ul si tv-ul pentru gaming.Pentru a face upgrade iti trebuie mai multi bani sa iti iasa ceva bun.Bafta man!