| Catalin_Robert_1990 a întrebat:

am un Pc. pana acum mergea.azi cand l-am deschis imaginea ramane neagra pe monitor.dar el se deschide.ma puteti ajuta?big grin multumesc

3 răspunsuri:
| rebelmonk a răspuns:

Ai genuine te-au gasit fara licenta la windowsbig grin

| Catalin_Robert_1990 explică:

Nu ai inteles...pc se deschide.dar imaginea ramane neagra de la inceput.monitorul ramane negru.nici macar cand bag cd de windows nu merge.ramane negru

| AlexBuSeBoss a răspuns:

Imaginea e neagra pentru ca tia expirat windows-ul.Si apare in coltul de jos in dreapta, ca...ESTE COPIE NU ESTE ORIGINAL, Uita-te.