| dyenwtzaa a întrebat:

am vrut sa deschid laptopu, s-a deschis si imaginea ramane neagra ..ma ajuta si pe mine careva?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Cauze pot fi multe... windows, hdd, memorie, video, etc. Asa ca...la service cu el.

| dyenwtzaa explică (pentru K0sti):

Mersi frumos kosti

| K0sti a răspuns (pentru dyenwtzaa):

Nu ai pentru ce. Chestia este ca la astfel de probleme e cam greu sa depanezi din vorbe.Trebuie vazut pe viu. Facute probe, etc.

| dyenwtzaa explică (pentru K0sti):

Am fost la un service azi cu el, mi.au zis ca e placa video, mai are rost sa il mai repar?

| K0sti a răspuns (pentru dyenwtzaa):

In principiu nu, din pacate! Astea sunt defecte in care nu merita investit, deoarece nu dau rezultatul scontat, sau il dau pe perioade scurte, dupa care defectul reapare.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat