| Burlacu_Dragos_1988 a întrebat:

am un msi cx600 care se tot inchide si ramane blocata imaginea neagra. nu mai functioneaza nimic, trebuie sa-l scot din priza pentru a merge, dupa cateva incercari de a-l deschide pana intr-un final reusesc, dar nu tine mult si se blocheaza iar. acum ceva timp am instalat windows-ul si a mers vreo 2 luni, iar acum nu mai pot instala windows-ul. cineva mi-a zis ca e placa video si e incorporata in placa de baza. ma puteti ajuta va rog?

1 răspuns:
| LTAA a răspuns:

Iti recomand sa mergi la un specialist, sau chiar un magazin de electronice pentru a rezolva situatia.

Succes!