| stefiodette a întrebat:

Bună!
Am vrut sa-mi bag un singur nume pe Facebook și am intrat pe YouTube pentru a vedea cum se face acest lucru și am urmat pașii de acolo și după nu m-am uitat sa vad dacă a funcționat si am închis toate paginile si când am vrut sa intru iar pe google,scria ca nu se poate conecta la internet! (dar eu aveam defapt)
Dacă vreti s-a înțelegeti mai bine ce am făcut, puteti cauta pe YouTube și acolo vedeti exact pașii pe care i-am urmat)

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Stiu eu sa fac acest lucru. Am facut in trecut la profilul meu. Dar nu e chiar asa de fain, deoarece lumea te gaseste mai greu cand ai doar un nume. Eventual sa folosesti in general un nume si sa pui in paranteza altceva ca sa te poata gasi mai rapid.

Daca vrei te pot ajuta eu prin TeamViewer daca nu ai reusit tu. Mai multe detalii mesaj privat SAU intri pe profilul meu si dai click pe acel link de acolo. Te va duce la Messenger.com (este Facebook Messenger, varianta pentru PC) pe chat la mine. Doar daca vrei.

Acum sa revin la problema ta. Tu ai schimbat proxy-ul (IP de internet) de la browserul tau (Chrome, Firefox sau ce ai) cu o alta tara ca sa poti schimba numele si pe urma nu ai mai pus proxy-ul de la furnizorul tau de internet. (RCS-RDS / Telekom / UPC) sau ce furnizor de internet ai. Si Google a detectat ceva dubios la internetul tau din cauza ca ai schimbat IP tau cu un alt IP din alta tara. Tu dupa ce ai incercat sa pui doar un nume, nu ai mai facut la loc, ca sa fie totul normal. Daca vrei te pot ajuta si cu aceasta problema.

| stefiodette explică:

Pai zi-mi ce trebuie sa fac, ca sa îmi funcționeze internetul!