| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa imi spuna si mie cineva de ce nu mai pot sa vad poza pe facebook in modul ecran complet...o vad dar marime standard si cu comentariile in dreapta,eu vreau sa o vad pe tot ecranul, am vazut si asa dar nu stiu ce am facut si de atunci nu mai pot sa o vad decat cu comentariile alaturi.Va multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| TheL0rd a răspuns:

Pai nu poti face nimic. Asa e acum, nu ai ce face. Este din cauza updateului...

1 răspuns:
| RememberTinKode a răspuns:

Bine ca nu intrebi de ce nu mai poti da 5 stele pe youtube in loc de like straight face