| emanuelgabriel a întrebat:

As dori sa ma ajutati in legatura cu poza de coperta de pe facebook. am avut o poza mai de mult, iar acum vreau sa o setez tot pe aia, dar nu stiu cum sa fac sa imi ramana numarul de like-uri care il aveam. Multumesc anticipat! Funda!

Răspuns Câştigător
| s3byk91 a răspuns:

Intra pe coperta la fotografia care o ai acum sa se faca mare, apoi dai de sageti dreapta-stanga pana gasesti acea poza... apoi optiuni si setati ca fotografie de coperta. sper ca te-am ajutat happy

1 răspuns: