| arckan2013 a întrebat:

As vrea sa imi scimb placa video la laptop si as vrea sa stiu daca trebuie sa imi scimb si procesorul si placa de baza. daca ati putea sa imi dati si un site cu placi video de laptopuri.

Răspuns Câştigător
| liviu890 a răspuns:

Daca ti s-a stricat placa video la laptop, du-te cu el la un centru de reparat. Nu gasesti cam nicaieri placi video pentru laptopuri! Sau tu vrei sa zici ca vrei sa ii pui alt model de placa video? Asa ceva mai mult ca sigur nu e posibil!