| asdaspfjsaăogha a întrebat:

as vrea sa joc League of Legends, dar imi merge cu lag, deoarece am doar 2. 2ghz, 2GB ram si Intel core2 duo si windows vista...ce pot face pentru a numai avea lag la jocuri?

3 răspunsuri:
| GreenEagl3 a răspuns:

Poate crezi ca este un raspuns impertinent, dar o solutie ar fi sa-ti schimbi calculatorul, alta ar fi sa dai calitatea jocului la low sau medium si ultima cred ca ar fi sa descarci Game Booster de la Razer. Scrii pe google Game Booster si gasestiwinking Sper ca te-am ajutat! Succes la gaming!

| asdaspfjsaăogha explică (pentru GreenEagl3):

Am lag cu tot cu calitatea la low... dar daca descarc si game booster m-ar ajuta?

| GreenEagl3 a răspuns (pentru asdaspfjsaăogha):

Da... un prieten si-a luat game booster si ii merge bine.